Engelsk setter:
2.UK til Hågakollen`s Leah og Karianne van der Werve(26/8)
——————————————————————–
3.AK/skog til Hågakollen`s Eros og Olav Homdal(5/11)
——————————————————————-
1.VK/finale til Hågakollen`s Pancho og Fredrik A. Walby(8/10)
—————————————————————-
2.VK/m/res.Cacit/finale/NM Lavland til Hågakollen`s Gwen og Yngve(8/10)
2.VK/semi/NM Lavland til Hågakollen`s Gwen og Yngve(7/10)
—————————————————————————-
3.VK/kval. til Hågakollen`s Fauna og Geir Pedersen(21/10)
2.VK til Hågakollen`s Fauna og Geir Pedersen(13/10)
1.VK/kval/NM Lavland til Hågakollen`s Fauna og Geir Pedersen(6/10)
1.pr/semi/NM Skog til Hågakollen`s Fauna og Geir Pedersen(26/8)
1.pr/kval/NM Skog til Hågakollen`s Fauna og Geir Pedersen(25/8)
———————————————————-
2.UK til Hågakollen`s Lady og Lars Christian Fossli
———————————————————–
2.AK til Hågakollen`s Gaiza og Yngve(21/4)
———————————————————–
3.AK til Hågakollen`s Duke og Jon Magnussen (2/4)
——————————————————
1.UK til Hågakollen`s Shira og Ragnar Bøifot
————————————————–
3.VK/kval. til Jesper og Yngve(21/10)
2.VK/CK/NM/Vinter/Kval til Jesper og Yngve
—————————————————————–
2.VK/NM/Vinter/semi til Hågakollen`s Conan The Barbarian/Scott og Yngve
4.VK/NM/Vinter/kval til Hågakollen`s Conan The Barbarian/Scott og Yngve
————————————————————
1.UK til Hågakollen`s Rosa og Jonny Aarrestad
———————————————————-
3.VK/Kval/NM Lavland til Hågakollen`s Barolo og Thomas Engh(6/10)
3.VK til Hågakollen`s Barolo og Paal Gundersen(25/8)
1.AK til Hågakollen`s Barolo og Thomas Engh
2.AK til Hågakollen`s Barolo og Paal Gundersen
——————————————————————
4.VK/finale/NM Lavland til Hågakollens Son of Sam og Robert Colbjørnsen(8/10)
1.AK skog til NJCH NUCH Hågakollen`s Son Of Sam og Robert Colbjørnsen
1.AK skog til NJCH NUCH Hågakollen`s Son Of Sam og Robert Colbjørnsen
2.VK til NJCH NUCH Hågakollen`s Son Of Sam og Robert Colbjørnsen
2.VK m/ck til NJCH NUCH Hågakollen`s Son Of Sam og Robert Colbjørnsen (24/3)
——————————————————————
2.AK til Hågakollen`s Yr og Arne Abel-Lunde
1.AK til Hågakollen`s Yr og Arne Abel-Lunde
—————————————————————
1.AK til Hågakollen`s Nicko og Håkon Ekornrud
2.AK til Hågakollen`s Nicko og Håkon Ekornrud
3.AK til Hågakollen`s Nicko og Håkon Ekornrud
————————————————————–
1.AK til Hågakollen’s Pepsi og Yngve (15/10)
2.AK til Hågakollen`s Pepsi og Geir Pedersen
2.AK til Hågakollen`s Pepsi og Geir Pedersen (4/3)
————————————————————–
2.UK til Hågakollen`s Maly og Viggo Opshaug(27/8)
2.UK til Hågakollen`s Maly og Viggo Opshaug(18/2)
3.UK til Hågakollen`s Maly og Viggo Opshaug
——————————————————————
2.UK til Hågakollen`s Rock`n Roll og Dan Karlsen Wang(27/8)
3.UK til Hågakollen`s Rock`n Roll og Dan Karlsen Wang(25/8)
1.UK/apport til Hågakollen`s Rock`n Roll og Dan K.Wang
——————————————————————
Vorstehhund korthår:
3.AK til Hågakollen`s Toya og Kristin Kirkeby
———————————————————–
3.AK til Hågakollen`s Dingo og Øistein Strømme
————————————————————
Irsk setter:
2.AK til Noaidons Ranja og Runar Siljan(22/9)