1.AK/30 poeng til KV Hågakollen`s Dingo og Øistein Strømme
Foreldre er Scarlett og Garmin
PS.Bilde av Dingo er tatt ved en tidligere prøve.
Gratulerer
1.AK/30 poeng til KV Hågakollen`s Dingo og Øistein Strømme
Foreldre er Scarlett og Garmin
PS.Bilde av Dingo er tatt ved en tidligere prøve.
Gratulerer
Engelsk setter:
3.VK/kval. til Hågakollen`s Pepsi og Geir Pedersen(5/10)
———————————————————————-
3.UK til Hågakollen`s Hufsa og Dina Marie Fiskvik(2/9)
———————————————————————–
3.UK til Hågakollen`s Kaja og Nora Brekke(1/9)
————————————————————————–
1.AK til Hågakollen`s Shira og Ragnar Bøifot(26/8)
——————————————————————————
1.VK/Finale til Hågakollen`s Pancho og Anita J.Tørmoen(26/8)
—————————————————————————–
2.UK til Hågakollen`s Elena og Rune Fossum(31/8)
2.UK til Hågakollen`s Elena og Rune Fossum(24/8)
——————————————————————————
2.AK til Hågakollen`s Tesla og Berit Riise(2/9)
2.AK til Hågakollen`s Tesla og Berit Riise(21/4)
——————————————————————————-
2.VK/semi. til Hågakollen`s Rock`n Roll og Dan K.Wang(22/9)
1.VK/kval. til Hågakollen`s Rock`n Roll og Dan K.Wang(21/9)
1.AK til Hågakollen`s Rock`n Roll og Dan K.Wang((31/8)
2.AK til Hågakollen`s Rock`n Roll og Dan K.Wang(19/3/Danmark)
—————————————————————————–
3.AK til Hågakollen`s Lady og Lars Christian Fossli(18/3)
——————————————————————————
1.UK til Hågakollen`s Milli og Terje Moan(14/4)
1.UK til Hågakollen`s Milli og Terje Moan(10/3)
————————————————————————————-
4.VK/kval. til NJCH NUCH Hågakollen`s Son Of Sam og Robert Colbjørnsen(19/10)
1.VK/finale til NJCH NUCH Hågakollen`s Son Of Sam og Robert Colbjørnsen (3/3)
————————————————————————————–
1.VK m/Cacit til Hågakollen`s Barolo og Paal Gundersen(2/9)
3.VK/kval til Hågakollen`s Barolo og Paal Gundersen(1/9)
1.VK/finale til Hågakollen’s Barolo og Paal Gundersen(8/4)
2.VK/semi til Hågakollen’s Barolo og Paal Gundersen(7/4)
1.VK/Kval til Hågakollen`s Barolo og Paal og Aksel Gundersen(10/3)
1.VK/m/CK/Semi til Hågakollen`s Barolo og Paal Gundersen(11/3)
———————————————————————————–
Vorstehhund korthår:
3.AK til Hågakollen`s Toya og Kristin Kirkeby(16/3)
3.AK til Hågakollen`s Toya og Kristin Kirkeby(18/3)
Engelsk setter:
2.UK til Hågakollen`s Leah og Karianne van der Werve(26/8)
——————————————————————–
3.AK/skog til Hågakollen`s Eros og Olav Homdal(5/11)
——————————————————————-
1.VK/finale til Hågakollen`s Pancho og Fredrik A. Walby(8/10)
—————————————————————-
2.VK/m/res.Cacit/finale/NM Lavland til Hågakollen`s Gwen og Yngve(8/10)
2.VK/semi/NM Lavland til Hågakollen`s Gwen og Yngve(7/10)
—————————————————————————-
3.VK/kval. til Hågakollen`s Fauna og Geir Pedersen(21/10)
2.VK til Hågakollen`s Fauna og Geir Pedersen(13/10)
1.VK/kval/NM Lavland til Hågakollen`s Fauna og Geir Pedersen(6/10)
1.pr/semi/NM Skog til Hågakollen`s Fauna og Geir Pedersen(26/8)
1.pr/kval/NM Skog til Hågakollen`s Fauna og Geir Pedersen(25/8)
———————————————————-
2.UK til Hågakollen`s Lady og Lars Christian Fossli
———————————————————–
2.AK til Hågakollen`s Gaiza og Yngve(21/4)
———————————————————–
3.AK til Hågakollen`s Duke og Jon Magnussen (2/4)
——————————————————
1.UK til Hågakollen`s Shira og Ragnar Bøifot
————————————————–
3.VK/kval. til Jesper og Yngve(21/10)
2.VK/CK/NM/Vinter/Kval til Jesper og Yngve
—————————————————————–
2.VK/NM/Vinter/semi til Hågakollen`s Conan The Barbarian/Scott og Yngve
4.VK/NM/Vinter/kval til Hågakollen`s Conan The Barbarian/Scott og Yngve
————————————————————
1.UK til Hågakollen`s Rosa og Jonny Aarrestad
———————————————————-
3.VK/Kval/NM Lavland til Hågakollen`s Barolo og Thomas Engh(6/10)
3.VK til Hågakollen`s Barolo og Paal Gundersen(25/8)
1.AK til Hågakollen`s Barolo og Thomas Engh
2.AK til Hågakollen`s Barolo og Paal Gundersen
——————————————————————
4.VK/finale/NM Lavland til Hågakollens Son of Sam og Robert Colbjørnsen(8/10)
1.AK skog til NJCH NUCH Hågakollen`s Son Of Sam og Robert Colbjørnsen
1.AK skog til NJCH NUCH Hågakollen`s Son Of Sam og Robert Colbjørnsen
2.VK til NJCH NUCH Hågakollen`s Son Of Sam og Robert Colbjørnsen
2.VK m/ck til NJCH NUCH Hågakollen`s Son Of Sam og Robert Colbjørnsen (24/3)
——————————————————————
2.AK til Hågakollen`s Yr og Arne Abel-Lunde
1.AK til Hågakollen`s Yr og Arne Abel-Lunde
—————————————————————
1.AK til Hågakollen`s Nicko og Håkon Ekornrud
2.AK til Hågakollen`s Nicko og Håkon Ekornrud
3.AK til Hågakollen`s Nicko og Håkon Ekornrud
————————————————————–
1.AK til Hågakollen’s Pepsi og Yngve (15/10)
2.AK til Hågakollen`s Pepsi og Geir Pedersen
2.AK til Hågakollen`s Pepsi og Geir Pedersen (4/3)
————————————————————–
2.UK til Hågakollen`s Maly og Viggo Opshaug(27/8)
2.UK til Hågakollen`s Maly og Viggo Opshaug(18/2)
3.UK til Hågakollen`s Maly og Viggo Opshaug
——————————————————————
2.UK til Hågakollen`s Rock`n Roll og Dan Karlsen Wang(27/8)
3.UK til Hågakollen`s Rock`n Roll og Dan Karlsen Wang(25/8)
1.UK/apport til Hågakollen`s Rock`n Roll og Dan K.Wang
——————————————————————
Vorstehhund korthår:
3.AK til Hågakollen`s Toya og Kristin Kirkeby
———————————————————–
3.AK til Hågakollen`s Dingo og Øistein Strømme
————————————————————
Irsk setter:
2.AK til Noaidons Ranja og Runar Siljan(22/9)
Engelsk setter:
1.AK til Hågakollen`s Gwen og Yngve(22/10)
———————————————————————–
4.VK til Jesper og Jan Aanes (21/10)
———————————————————————-
2.AK til Maja og Arild Christoffersen (april)
3.AK til Maja og Arild Christoffersen (april)
3.AK til Maja og Arild Christoffersen (14/10)
———————————————————————–
2.AK til Hågakollen`s Vidda og Rise Hamer(2/10)
———————————————————————–
1.AK skog til Hågakollen`s Eros og Olav Homdal(29/10)
1.AK til Hågakollen`s Eros og Yngve (1/10)
———————————————————————-
3.VK/kval. til NJCH NMFLh15 Hågakollen`s Vixen og Tom Petter Johansen(30/9)
———————————————————————-
2.AK Skog til NUCH Hågakollen`s Sam og Robert Colbjørnsen(30/10)
1.VK til NUCH Hågakollen`s Son Of Sam og Robert Colbjørnsen (14/10)
1.VK m/Cacit til NUCH Hågakollen`s Son Of Sam og Robert Colbjørnsen(3/9)
2.VK til NUCH Hågakollen`s Son Of Sam og Robert Colbjørnsen (2/9)
——————————————————————–
3.UK til Hågakollen`s Maly og Viggo Opshaug (20/8)
—————————————————————–
1.UK til Hågakollen`s Shira og Ragnar Bøifot(21/8)
—————————————————————–
4.VK til Hågakollen`s Lucy In The Sky og Arne K.Aune(19/8)
—————————————————————-
1.AK til Hågakollen`s Storm og Yngve(23/10)
2.AK til Hågakollen`s Storm og Yngve (1/10)
2.AK til Hågakollen`s Storm og Yngve (19/8)
—————————————————————–
2.AK til Hågakollen`s Duke og Jon Magnussen(17/4)
—————————————————————-
3.AK til Maja og Arild Christophersen(15/10)
2.AK til Maja og Arild Christophersen (16/4)
3.AK til Maja og Arild Christophersen (9/4)
———————————————————————–
1.AK til Hågakollen`s Pancho og Anita J Tørmoen(15/4)
2.AK til Hågakollen`s Pancho og Anita J Tørmoen(3/4)
————————————————————————
2.VK til Hågakollen`s Conan The Barbarian/Scott og Finn Otto Aanesen (1/4)
1.AK til Hågakollen`s Conan The Barbarian/Scott og Finn Otto Aanesen(19/3)
———————————————————————–
2.AK til Hågakollen`s Barolo og Terje Pedersen(16/10)
3.UK til Hågakollen`s Barolo og Jon Georg Hov (16/4)
1.UK til Hågakollen`s Barolo og Paal Gundersen (9/4)
1.UK til Hågakollen`s Barolo og Paal Gundersen (12/3)
———————————————————————–
1.VK/kval til Klækkenhavnas Diddi og Steen Blach Sørensen(mars)
4.VK/finale til Klækkenhavnas Diddi og Steen Blach Sørensen(mars)
———————————————————————–
1.AK til Rypelyngens Leo og Jan Bekken(17/4)
———————————————————————–
Vorstehhund korthår :
1.AK til Hågakollen`s Skrim og Thomas Svane Jacobsen(2/10)
2×1.AK/apport til Hågakollen`s Skrim og Therese Hansen(juli)
———————————————————————–
3.AK til Hågakollen`s Toya og Kristin Kirkeby(august)
2.UK til Hågakollen’s Toya og Kristin Kirkeby(10/4)
2.UK til Hågakollen’s Toya og Kristin Kirkeby (9/4)
2.UK til Hågakollen`s Toya og Kristin Kirkeby (20/3)
3.UK til Hågakollen`s Toya og Kristin Kirkeby (april)
———————————————————————-
3.UK til Hågakollen`s Dingo og Øistein Strømme (mars)
1.AK/Apport til Hågakollen`s Dingo og Øistein Strømme (juni)
————————————————————————-
3.AK/apport til Hågakollen`s Khal Drogo og Morten Bøhmer(juli)
1.AK/apport til Hågakollen`s Khal Drogo og Morten Bøhmer(juli)
————————————————————————–
2×1.AK/apport til Hågakollen`s Frøya og Fredrik Hoff(juni)
—————————————————————————
Gordon setter:
1.AK til Svartskåras Black Hunter og Erik Løfgren (17/4)
2.AK til Svartskåras Black Hunter og Erik Løfgren (3/4)